همه‌ی خبرهای امروز
 • ۱۳۹۵-۰۴-۲۲ ۱۲:۱۵

  هیات پزشکی ورزشی سیستان و بلوچستان

  همگام با هیات های ورزشی در مسابقات جام رمضان

  مطابق روال سالهای گذشته در ماه مبارک رمضان مسابقات رشته های مختلف ورزشی تحت پوشش پزشکی قرار گرفت .

 • ۱۳۹۵-۰۴-۲۲ ۱۲:۰۰

  هیات پزشکی ورزشی سیستان و بلوچستان

  همگام با هیات های ورزشی در مسابقات جام رمضان

  مطابق روال سالهای گذشته در ماه مبارک رمضان مسابقات رشته های مختلف ورزشی تحت پوشش پزشکی قرار گرفت .

 • ۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۳:۴۰

  رییس هیئت پزشکی ورزشی سیستان و بلوچستان:

  روند صعودی ساماندهی ورزشکاران در سال جاری نیز باید تداوم یابد

  اولین جلسه هم اندیشی اعضای هئیت پزشکی ورزشی در سال جاری با حضور دکتر علی عرب رییس هئیت و مسئولین کمیته ها سه شنبه 31 فروردین ماه در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

 • ۱۳۹۳-۰۵-۱۲ ۱۱:۳۸

  ارتباط بین هوش و ورزش

  از دیرباز کار فکری و کار جسمی در ذهن abcd افراد از هم تفکیک شدهعده abcdای از روشنفکران و افرادی که در امر تربیت و آموزش کارشناس abcd هستند بر این باورند که کسانی که به ورزش و فعالیتهای جسمی می abcdپردازند از فعالیت های عقلی abcd و علمی باز می abcdماننددر همین راستا گروهی نیز در صدد یافتن همبستگی و ارتباط مثبت بین هوش و موفقیت ورزشی هستند.گروهی از تحقیق abcd کنندگان پا را فراتر نهاده و راه مبالغه پیش گرفته و مدعی شده abcdاند که ورزش و مهارتهای ورزشی abcd زیر بنای همه چیز هستند.

 • ۱۳۹۳-۰۵-۰۴ ۱۱:۵۶

  ورزش باعث تقویت ذهن میشود

  ورزش برای ذهن و روح است نه برای جسم زیرا که تاثیر مستقیم بر حوصله، توانایی، هوشیاری و احساس سرحالی دارد همچنین تمرین و فعالیت بدنی باعث بوجود آمدن سلولهای جدیدی برای رشد شده و باعث طراوت بخشیدن به ذهن می abcdشود.

 • ۱۳۹۳-۰۳-۱۷ ۱۵:۱۵

  گرمازدگی و راههای پیشگیری از آن

  گرمازدگی در انسان زمانی رخ میدهد که درجه حرارت بدن از 37 درجه تجاوز کرده و به 40 درجه نزدیک شود گرمازدگی معمولا با حس عطش ، خشک شدن زبان و چشم ها شروع و با تنگی نفس و در صورت عدم استفاده از مایعات با تپش قلب ادامه پیدا می کند و در صورت بی توجهی به این حالات با ضعف عمومی و در نهایت به بیهوشی منجر خواهد شد.

 • ۱۳۹۳-۰۳-۱۰ ۲۲:۰۰

  یک تیم پزشکی به مسابقات اعزام شد.

  کمیته پوشش مسابقات هیات پزشکی ورزشی استان سیستان و بلوچستان یک تیم پزشکی به مسابقات فوتبال دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 6 کشور اعزام کرد

 • ۱۳۹۲-۱۲-۲۶ ۱۳:۱۰

  نایب رئیس هیئت استان سیستان و بلوچستان موفق به کسب مقام نایب قهرمانی در رشته شنا شد

  هفتمین جشنواره فرهنگی-ورزشی پرستاران کشور در آبادان برگزار شد.

 • ۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۰۹:۱۶

  آب درمانی

  اگرشماازهریک ازعلائم زیرنظیر آرتروز،روماتیسم، سیاتیک ،دردمفاصل، کمردرد، خستگی،بی خوابی،گردش خون،استرس،دردعضلانی، سفتی، گرفتگی ویا تشنج رنج می برید آب درمانی می تواند تاثیربسیاری درحل این مشکلات داشته باشد.