چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱

معاون اداره کل ورزش و جوانان خبرداد:

مجاز شدن فعالیت باشگاه های بدنسازی در استان فارس

بدنسازی شیراز

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس: با ازبین رفتن وضعیت قرمز در استان فارس فعالیت باشگاه های ورزشی در تمام استان مجاز شد.

به گزارش دفتر استان فارس پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، محسن سالاری با تشکر از همکاری جامعه ورزش و باشگاه های بدنسازی در رعایت شیوه نامه های بهداشتی و همراهی آنان در زمان اعلام تعطیلی باشگاه ها گفت: با توجه به این که هم اکنون در هیچ کجای استان فارس وضعیت کرونا قرمز نیست، باشگاه های بدنسازی می توانند با رعایت شیوه نامه های اعلام شده فعالیت داشته باشند.

وی افزود:امیدواریم با سرعتی که در روند واکسیناسیون ایجاد شده و شاهد سیر نزولی کرونا هستیم، به زودی شاهد عادی شدن تمامی فعالیت های ورزشی باشیم.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس از جامعه ورزش خواست همچنان شیوه نامه های بهداشتی را ادامه دهند و همچنین ورزشکارانی که تا کنون واکسن نزده اند نسبت به واکسینه شدن اقدام کنند تا هر چه زودتر این ویروس منحوس از بین برود.

وی همچنین بیان کرد از نخستین روزهای پیدایش کرونا جامعه ورزش فارس پیش قدم در رعایت شیوه نامه های بهداشتی بودند و حتی قبل از اعلام ستاد ملی کرونا به صورت خودجوش فعالیت های خود را متوقف کرده بودند. محسن سالاری افزود: هیات پزشکی ورزشی فارس نیز با نظارت ویژه بر باشگاه ها، آنها را به صورت منظم رصد و باشگاه های متخلف را به ما معرفی می کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.