جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۶

حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان در ایستگاه تندرستی هیات پزشکی ورزشی زنجان

ایستگاه تندرستی هیات پزشکی ورزشی استان در محل ورزش صبحگاهی زنجان بر پا شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان در بازدید از ایستگاه تندرستی هیات پزشکی ورزشی زنجان، ایجاد پرونده سلامت ویژه ورزشکاران استان را مفید و کاربردی عنوان کرد .

به گزارش دفتر زنجان پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی کشور ؛ خلیلی مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان در حاشیه بازدید از ایستگاه تندرستی هیات پزشکی ورزشی زنجان، برگزاری چنین برنامه های را یکی از ضروریات ورزش امروز عنوان کرد و گفت : یک ورزشکار برای بالا بردن سطح توانایی های خود بایستی از سلامتی جسمانی خود کاملا اگاهی باشد که با برگزاری چنین برنامه های این امر میسر خواهد بود .

وی در رابطه با ایجاد پرونده سلامت ویژه ورزشکاران استان گفت : با بررسی و معاینه ادواری و با آگاهی از وضعیت سلامت و جسمانی ورزشکاران می توان از نیاز ها و کمبود های جسمانی ورزشکار مطلع و راهکار های مناسب را جهت ارائه بهترین عملکرد توسط متخصصین علوم ورزشی اتخاذ کرد .

شایان ذکر است : ایستگاه تندرستی هیات پزشکی ورزشی زنجان در محل ورزش صبحگاهی موسسه خیریه مهرانه ( پارک ملت ) و با ارائه خدمات ؛ تست های  سلامت روان ، راهنمایی و مشاوره ، تست دیابت و فشار خون ، مشاوره های تغذیه ای و توزیع بروشور بین بازدید کنندگان به صورت رایگان با هدف سلامتی جامعه ورزش و عموم شهروندان و معرفی کامل خدمات هیات ، جمعه ۲۷ مهر ماه برپا گردید .

🔰

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.