سه‌شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴

دکتر نوروزی خبر داد:

طرح بزرگ همکاری پزشکی ورزشی و ورزش دانش آموزی اجرا می شود

تفاهم نامه با دانش اموزی1

هماهنگی های لازم برای ارائه خدمات ویژه به دانش آموزان سراسر کشور در دیدار روسای فدراسیون های پزشکی ورزشی و ورزش دانش آموزی- به عنوان نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و آموزش و پروش انجام شد- و این طرح بزرگ در سراسر کشور اجرا می شود.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیل پزشکی ورزشی ایران ، دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در شرایطی در حوزه ریاست این فدراسیون پذیرای حسین بابویی ، رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی بود که پیگیری چگونگی همکاری دو طرف در زمینه ارائه خدمات پزشکی ورزشی به ورزشکاران دانش آموز ، عمده ترین بحث این نشست تخصصی بود.

در این نشست دکتر رضا سعیدی رئیس کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی و دکتر چینیان رئیس انجمن پزشکی ورزشی مدارس نیز حضور داشتند.

دکتر نوروزی در خصوص این نشست گفت: با توجه به اهمیت موضوع سلامت دانش آموزان و نقشی که ورزش می تواند در این زمینه ایفا کند ، پیرو تاکید دو وزارت ورزش و جوانان و آموزش و پرورش ، اجرای طرح بزرگ ارائه خدمات پزشکی ورزشی به دانش آموزان سراسر کشور را در دستور کار داریم و خوشبختانه در این نشست به جمع بندی خوبی دست یافتیم.

 رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: در این نشست بحث های کارشناسی در خصوص عضویت دانش آموزان ورزشکار در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی، ارائه خدمات به مجموعه ورزش دانش آموزی و المپیادهای ورزش دانش آموزی به عمل آمد.

دکتر نوروزی خاطر نشان کرد: آموزش بیش از دو هزار پزشک معتمد در سراسر کشور در خصوص ارائه آموزش و خدمات لازم به دانش آموزان ورزشکار از جمله تصمیاتی بود که در این نشست اتخاذ شد و در نهایت برای چگونگی اجرایی شدن تفاهم های صورت گرفته، کارگروهی تشکیل شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.