شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۶

هیات بوشهر

بیانیه رییس هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

بیانیه رییس هیات پزشکی

بیانیه رییس هیات بوشهر

رییس هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، با صدور بیانیه‌ای با گرامیداشت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی و تاکید بر دستاوردهای انقلاب اسلامی از اقشار مختلف مردم و کارکنان هیات پزشکی ورزشی سراسر استان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش دفتر استان بوشهر و پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ایران: دکتر سوادبه وحدت رییس هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر، جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، با صدور بیانیه‌ای با گرامیداشت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی و تاکید بر دستاوردهای انقلاب اسلامی از اقشار مختلف مردم و کارکنان هیات پزشکی ورزشی سراسر استان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن بیانیه بشرح ذیل است

  بسم الله الرحمن الرحیم

چهار دهه تلاش گسترده نظام اسلامی در بسط و گسترش آرمان‌های دینی و تعمیق اصول اسلامی در این کشور و برقراری عدالت اجتماعی در عرصه‌های مختلف و رشد و شکوفایی و بالندگی علمی و صنعتی و فن آوری و سایر اقدامات اصلاحی و خدمات شایسته، کارنامه‌ای درخشان برای نظام اسلامی ایران فراهم آورده است.

بی شک امروز تلاش برای استمرار انقلاب اسلامی و حرکت در مسیر تحقق اهداف مقدس انقلاب اسلامی ایران، باید در قالب "تبیین دستاوردهای مادی و معنوی" این انقلاب بزرگ، توسط خواص و نخبگان از طرق مختلف صورت پذیرد؛ یکی از مهمترین شاخص‌های توفیق انقلاب اسلامی در این چهار دهه، ظهور و بروز روحیه شهادت طلبی و حضور پررنگ و معنادار نسل‌های اول و دوم و سوم و چهارم انقلاب در عرصه‌های حضور آگاهانه است.

امروز پس از گذشت ۴۰ سال از عمر پربرکت این انقلاب عظیم، تمام محاسبات سیاسی جهان تحت الشعاع سیاست‌های انقلاب اسلامی قرار گرفته است و روند سیر انقلاب اسلامی این را ثابت کرده که هر چیزی را که ملت ایران، اراده کرده و به دنبال آن بوده، محقق شده است.

این در حالی است که آمریکا و همه قدرت‌های دنیا معتقد بودند که حکومت اسلامی، محدود خواهد بود و پس از یکی دو سال نابود می‌شود و البته ۴۰ سال است با همین اشتباه محاسباتی، تلاش کردند تا این حکومت را بشکنند، ولی موفق نشدند و این حکومت به یک الگوی موفق برای دیگر ملت‌های مسلمان مبدل گردید؛ زیرا بنیانگذار کبیر این انقلاب اسلامی فرمودند ما می‌توانیم قدرت آمریکا و اسرائیل را بشکنیم و ما واقعاً در این ۴۰ سال توانستیم قله‌های افتخار و شکوه را در بسیاری از عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی درنوردیم.

ما با اعتقاد به شعار «ما می‌توانیم»، توانستیم انقلاب را به پیروزی رسانیم و نظام اسلامی را تشکیل دهیم و با توکل به خدا و تکیه بر توان داخلی، خواهیم توانست تمدن سازی اسلامی را محقق نماییم. ان شاءالله، «وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّه الْعَزِیزِ الْحَکِیمِ».

در ادامه این بیانیه،   هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر، ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را که رنگ و بوی فاطمی دارد، ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت صدیقه طاهره «سلام الله علیها» و تجدید میثاق با بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری، بر حضور آگاهانه، منسجم و پرشور اقشار مردم شریف و کلیه همکاران هیات پزشکی ورزشی سراسر استان، ضمن شرکت در راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن که امسال از اهمیت و ویژگی بیشتری برخوردار است، فراخوانده و تاکید می کنیم، از آنجا که حضور مردم، نشان وحدت و قدرت عظیم نظام اسلامی و نماد استحکام پایه‌های مردمی این حکومت است، ملت رشید ایران در مسیر پاسداری و صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی، اجازه نخواهند داد، دشمن با تزریق یأس و ناامیدی در جامعه به اهداف شوم خود دست یابد.

«نَصْرٌ مِنَ اللَّهِ وَفَتْحٌ قَرِیبٌ».

سودابه وحدت

رییس هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.