چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳

دکتر نوروزی در تشریح نتایج معاینات اولیه در آلمان:

به حضور سهراب مرادی در المپیک ۲۰۲۰ خوشبین هستیم

سهراب مرادی

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به معاینات انجام شده و پیگیری مراحل درمان سهراب مرادی در هانوفر آلمان، گفت: با توجه به معاینات اولیه انجام شده، به حضور این قهرمان شایسته ورزش کشور  در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو خوشبین هستیم.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر غلامرضا نوروزی در تشریح آخرین شرایط پیگیری درمان سهراب مرادی، تصریح کرد: بر اساس معاینات اولیه انجام شده توسط همکاران محترم تیم پزشکی در هانوفر آلمان، مقرر شد تا دو هفته سهراب مرادی به صورت صبح و عصر زیر نظر فیزیوتراپ و مربی بدنساز به فیزیوتراپی بپردازد و پس از دو هفته مجددا از محل آسیب دیدگی تصویربرداری انجام شود تا برنامه ریزی درمانی با هدف صرف حضور او در رقابت های گزینشی المپیک و کسب سهمیه ورودی بازی های توکیو ۲۰۲۰ انجام شود.

دکتر نوروزی که مسئولیت پیگیری درمان سهراب مرادی را بر عهده دارد، افزود: پس از شرکت در بازی های گزینشی،   برنامه درمانی جهت حضور این وزنه بردار شایسته در بازی های المپیک نیز انجام خواهد شد و به طور کلی بر اساس معاینات انجام شده و با توجه به میزان آسیب دیدگی، به حضور او در بازی های المپیک خوشبین هستیم.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی تصریح کرد: تمام پروسه درمان سهراب مرادی با حمایت این فدراسیون انجام می شود و دوستداران ورزش کشور از این نظر نباید نگران نباشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.