شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵

/بیانیه هیات پزشکی ورزشی استان مازندران در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی/

شهادت اجر مردان خداست...

28768.jpg

هیات پزشکی ورزشی استان مازندران ، در پی شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی، در بیانیه ای ضمن تسلیت به پیشگاه حضرت بقیه الله(عج)، مقام معظم رهبری، مسئولان نظام اسلامی، عموم مردم و همه آزادیخواهان گیتی، تاکید کرد: خط جهاد، مقاومت و شهادت، پرصلابت تر از همیشه ادامه خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی هیات پزشکی ورزشی استان مازندران، در بیانیه  آمده است:شهادت اجر مردان خداست؛ سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی با رشادت و جانفشانی در خط مقدم جبهه مقاومت، سالیان متمادی استکبار جهانی را در عرصه های مختلف به زانو درآورد و همواره آرزوی شهادت و پیوستن به معبود و همرزمانش را داشت. این سرباز افتخارآفرین ولایت در سال های پربرکت و عمر با عزت خود همواره در کنار ملت مظلوم و دردکشیده منطقه، تروریست های خونخوار بین المللی و استکبار را به ستوه آورده بود و نه تنها برای ملت شهیدپرور و آزاده ایران اسلامی که نزد همه آزادیخواهان عالم محبوبیتی بی نظیر داشت.

در ادامه بیانیه هیات پزشکی ورزشی مازندران  آمده است: همان طور که مقام معظم رهبری در پیام تسلیت خویش عنوان نمودند با عروج این سردار بزرگ، "کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد" و ملت بزرگ ایران از جمله خانواده پزشکی ورزشی بار دیگر با طریق حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر تجدید میثاق می نمایند. 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.