شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰

شهادت اجر مردان خداست...

بیانیه هیات پزشکی

هیأت پزشکی ورزشی استان اردبیل در پی شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی، در بیانیه ای ضمن تسلیت به پیشگاه حضرت بقیه الله(عج)، مقام معظم رهبری، مسئولان نظام اسلامی، عموم مردم و همه آزادیخواهان گیتی، تاکید کرد: خط جهاد، مقاومت و شهادت، پرصلابت تر از همیشه ادامه خواهد یافت.

به گزارش دفتر اردبیل پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در بیانیه هیأت پزشکی ورزشی استان اردبیل، آمده است:شهادت اجر مردان خداست؛ سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی با رشادت و جانفشانی در خط مقدم جبهه مقاومت، سالیان متمادی استکبار جهانی را در عرصه های مختلف به زانو درآورد و همواره آرزوی شهادت و پیوستن به معبود و همرزمانش را داشت. این سرباز افتخارآفرین ولایت در سال های پربرکت و عمر با عزت خود همواره در کنار ملت مظلوم و دردکشیده منطقه، تروریست های خونخوار بین المللی و استکبار را به ستوه آورده بود و نه تنها برای ملت شهیدپرور و آزاده ایران اسلامی که نزد همه آزادیخواهان عالم محبوبیتی بی نظیر داشت.

در ادامه بیانیه هیأت پزشکی ورزشی استان آمده است: همان طور که مقام معظم رهبری در پیام تسلیت خویش عنوان نمودند با عروج این سردار بزرگ، "کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد" و ملت بزرگ ایران از جمله خانواده پزشکی ورزشی بار دیگر با طریق حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر تجدید میثاق می نمایند.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.