سه‌شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰

دکتر خلیلیان در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان:

اعزام کاروان پاک همراه با ارتقا سطح توانمندی و عملکرد به المپیک ٢٠٢٠ هدف نهایی فدراسیون پزشکی ورزشی است

مهرزاد خلیلیان

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی تاکید کرد که هدف نهایی این فدراسیون برای بازی های المپیک ٢٠٢٠ اعزام کاروان پاک همراه با ارتقا سطح توانمندی و عملکردی است.

دکتر مهرزاد خلیلیان در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان بعد از جلسه ستاد عالی بازی های المپیک و پارالمپیک فرایند وضعیت سلامتی، معاینات تخصصی و نظارت بر امور دوپینگ را مهمترین موضوعات طرح شده در این جلسه عنوان کرد و اظهار داشت : امیدوارم با همکاری پزشکان در عرصه های مختلف بتوانیم خدمات خوبی را به ورزشکاران اعزامی به بازی های المپیک ٢٠٢٠ ارائه دهیم.
سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی یکی از مهمترین اهداف این فدراسیون را حفظ و ارتقا سلامت ورزشکاران برای بازی های المپیک دانست و ادامه داد: ارائه بهترین خدمات بیمه ای به اعضای کاروان هم در قالب اهداف ما قرار دارد تا جاییکه همه ورزشکاران تحت پوشش بیمه فدراسیون هستند و امیدواریم بتوانیم از بیمه های مختلف دیگر همراه با آموزش های متنوع، رعایت مسائل تغذیه ای، ارائه مکمل های مختلف و حضور مرتب در اردوهای تیم های ملی نیز بهره مند شوند.

وی تصریح کرد : در نهایت تلاش می کنیم اعزام کاروان پاک و سالم همراه با ارتقا سطح توانمندی و عملکردی در المپیک ٢٠٢٠ محقق شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.