یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷

نشست و جلسه هماهنگی برگزاری دیدار تیم های شاهین شهرداری بوشهر و نفت مسجد سلیمان

نشست و جلسه هماهنگی برگزاری دیدار تیم های شاهین شهرداری بوشهر و نفت مسجد سلیمان

تقدیر نماینده سازمان لیگ جناب آقای زکی پور از اجرای اکثریت الزامات پروتکل بهداشتی در ورزشگاه شهید مهدوی از هیئت فوتبال وتیم شاهین شهرداری و هیئت پزشکی ورزشی بوشهر.

در این نشست که با حضور  نماینده سازمان لیگ،  ناظر داوری ، سرپرستان و مدیران رسانه ای هر دو تیم ، افسر کنترل سلامت و نماینده هیات پزشکی ورزشی  ، نماینده نیروی انتظامی، حراست اداره ورزش و اورژانس استان و سرپرست و رئیس روابط عمومی هیات فوتبال استان بوشهر حضور داشتند.
ابتدا جناب آقای زکی پور نماینده سازمان لیگ که بعدازظهر شنبه از ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر بازدید کرده بود از اقدامات  اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال استان و هیئت پزشکی ورزشی بوشهر در راستای اجرای اکثر الزامات پروتکل بهداشتی در ورزشگاه تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه تذکرات لازم بر اجرای کامل پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ابلاغی سازمان لیگ ، استفاده از ماسک برای بازیکنان از زمان خروج از اتوبوس تا رختکن و بازیکنان ذخیره، ممنوعیت خوش آمدگویی مربیان و کادر فنی هر دو تیم پیش از شروع دیدار،  ممنوعیت عکس دست جمعی تیم ها پیش از آغاز دیدار ، حضور فقط ۶ عکاس در کنار زمین ، جلوگیری از هر گونه شادی بازیکنان پس از زدن گل، از جمله مواردی بود که افسر کنترل سلامت و نماینده هیئت پزشکی ورزشی بوشهر و نماینده سازمان لیگ بر آن  نمودند
افسر کنترل سلامت:روح الله علی پور

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.