شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸

جامعه ورزش آماده برای آغاز پویش اهدای خون

روز جهانی اهدای خون - چهار محال و بختیاری

با توجه به اتمام بانک خون کشور و اعلام رسمی سازمان انتقال خون مبنی بر نیاز بسیار شدید و مبرم به اهدای خون، جامعه ورزش بار دیگر در راستای اخلاق و منش پهلوانی خود را آماده یاری رساندن به هموطنان نیازمند می سازد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، با توجه به اتمام بانک خون کشور و اعلام رسمی سازمان انتقال خون مبنی بر نیاز بسیار شدید و مبرم به اهدای خون، جامعه ورزش بار دیگر در راستای اخلاق و منش پهلوانی خود را آماده یاری رساندن به هموطنان نیازمند می سازد. همان طور که در چند ماهه اخیر در قالب رزمایش کمک مومنانه و همت پهلوانانه به یاری محرومین و آسیب دیدگان از بحران کرونا شتافته اند در این مسأله اخیر نیز برادران و خواهران ایرانی خود را تنها نخواهند گذاشت.
لذا با تدبیر مشترک وزارت ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران که همون گذشته همیاری کلیه فدراسیون‌ها و هیئتها و باشگاه های ورزشی سراسر کشور را به همراه خواهد داشت شاهد آمادگی جامعه ورزش کشور برای پویش «اهدای خون، اهدای زندگی» خواهیم بود.
امید است سایر اقشار و گروه های اجتماعی نیز دوشادوش جامعه ورزش و جوانان کشور همت نموده و به تسریع و تقویت و فراگیری این پویش ملی کمک نمایند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.