سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴

دکتر نوروزی در دیدار دکتر ملک محمدی:

حمایت از فدراسیون های المپیکی از اولویت هاست

ملک محمدی

دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در دیدار با دکتر تورج ملک محمدی، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی ارائه خدمات به فدراسیون های المپیکی را از جمله اولویت های فدراسیون پزشکی ورزشی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در این دیدار که در حوزه ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شد، دکتر نوروزی تصریح کرد: همواره سعی کرده ایم که که به تمام ورزشکاران عضو کمیته خدمات درمانی فدراسیون در چارچوب قوانین و مقررات خدمات لازم را ارائه کنیم و در حال حاضر طبعا فدراسیون های المپیکی با توجه به در پیش بودن بازی های المپیک در اولویت ارائه خدمات قرار دارند.

وی با اشاره به برنامه هایی که فدراسیون پزشکی ورزشی برای ورزشکاران المپیکی دارد، خاطر نشان کرد: تامین سلامت این عزیزان در ابعاد سلامت جسمی، مقابله با کرونا و همچنین مراقبت های ضد دوپینگ از جمله مهمترین محورهای این برنامه هاست که جزئیات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

در این دیدار دکتر ملک محمدی نیز با اشاره به تلاش ها و برنامه های کمیته پزشکی فدراسیون کشتی ابراز امیدواری کرد با بازگشت دکتر نوروزی به راس فدراسیون پزشکی ورزشی تعاملات دو فدراسیون در زمینه های کاری مشترک بیش از پیش گسترش یابد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.