دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴

بازرسی از اماکن ورزشی در استان مرکزی

87456.jpg

بازرسان کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی هیات پزشکی ورزشی استان مرکزی در سال ۹۹ بازرسی مستمر از باشگاه ها و فضاهای ورزشی، وضعیت تعطیلی این اماکن را رصد کردند. 

شهرستان های اراک، ساوه، خمین، محلات، دلیجان، تفرش، فراهان، خنداب، شازند، کمیجان، زرندیه، آشتیان دو دوره بازرسی از باشگاه های ورزشی را انجام داده و گزارش های مربوطه نیز در سامانه ستاد نظارت بر سلامت باشگاه های ورزشی ثبت شده است. تاکنون ۹۴۶ بازرسی از باشگاه های ورزشی سطح استان انجام شده که ۴۹۱ بازرسی اولیه، ۱۸۰ موارد خاص، ۲۰  ادواری و ۲۵۵ ثانویه بوده است.

در بازرسی‌ها، تمرکز اصلی ناظرین بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی توسط باشگاه‌ها و همچنین صدور عضویت کمیته خدمات درمانی (بیمه ورزشی) برای ورزشکاران بوده است.

سرناظر استانی (علیرضا فراهانی) ادامه داد: ضمن قدردانی از زحمات و همکاری‌های ناظرین ستاد این ۱۲ شهرستان در مقاطع مختلف، در این دور از بازرسی ها تاکید بر این بود که با توجه به شیوع ویروس کرونا پروتکل‌های بهداشتی موجود به طور کامل رعایت شود و با توجه به این مهم که اداره کل ورزش و جوانان و هیات پزشکی ورزشی استان متولی سلامت ورزشکاران است، در اجرای دقیق  پروتکل ها بهداشتی موجود دقت لازم انجام پذیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.