پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۲

رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین فارس:

واکسینه کردن ورزشکاران پارالمپیک اقدامی به جا از طرف فدراسیون پزشکی ورزشی بود

تزریق دوز دوم واکسن کرونا برای ورزشکاران پارالمپیکی

به گزارش دفتر استان فارس پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران،مجید صباغ زاده با بیان اینکه ۳ ورزشکار و یک مربی فارسی اعزامی به رقابتهای پارالمپیک توکیو و ۳ ورزشکار فارسی که شانس بالایی برای کسب سهمیه پارالمپیک  دارند توسط فدراسیون پزشکی ورزشی واکسینه شدند گفت:این اقدام هم خیال ورزشکاران را از بابت مبتلا نشدن به کرونا تا درصد زیادی پس از اعزام راحت می کند و هم ورزشکاران می توانند با خیال آسوده تری تا قبل از اعزام تمرینات خود را برگزار کنند و در اردوها شرکت کنند.

وی افزود:با تدابیری که توسط هیات استان و همچنین ورزشکاران اندیشیده شده بود از زمان پیدایش ویروس کرونا ورزشکاران پارالمپیکی استان در فضایی اختصاصی و یا در منازل خود با تمرینات مناسب آمادگی خود را حفظ نموده اند. رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین فارس ادامه داد:هم اکنون نیز هیات پزشکی ورزشی فارس آمادگی خود را برای خدمت رسانی ویژه به ورزشکاران پارالمپیکی اعلام کرده و نمایندگان فارس با آمادگی کامل به توکیو اعزام خواهند شد. وی اظهار داشت:پاداش های ویژه ای نیز برای ورزشکاران فارسی اعزامی به پارالمپیک توکیو در نظر گرفته شده است که قبل از اعزام و همچنین پس از بازگشت به آنان تقدیم خواهد شد.

ساره جوانمردی و سمیرا ارم در رشته تیراندازی وسیدعلی اصغر جوانمردی در رشته دو و میدانی از فارس تاکنون موفق به کسب سهیمه پارالمپیک  شده اند که به همراه محسن عزیزنژاد مربی رشته دو و میدانی به رقابتهای پارالمپیک توکیو اعزام خواهند شد. همچنین میلاد خردمند و مجتبی کمالی در رشته بسکتبال با ویلچر و سید علی اصغر صادقیان در رشته دو و میدانی شانس بالایی برای کسب سهمیه دارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.