دوشنبه ۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴

پس از انجام عمل جراحی موفقیت آمیز؛

حمیده عباسعلی امروز از بیمارستان مرخص می شود

عباسعلی

حمیده عباسعلی ملی پوش کاراته کشورمان که در جریان بازی های المپیک توکیو از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شده بود، روز گذشته در تهران با حمایت و نظارت فدراسیون پزشکی ورزشی تحت عمل جراحی موفقیت آمیز قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر سید اشکان اردیبهشت ، دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی  با اعلام این خبر گفت: همان طور که بارها عنوان کردیم کار ارائه خدمات فدراسیون پزشکی ورزشی به ورزشکاران المپیکی در سه بخش پیش از اعزام، در خلال بازی ها و پس از پایان بازی ها انجام می شود. در این راستا با توجه به اینکه خانم عباسعلی در جریان رقابت های کاراته المپیک توکیو دچار آسیب دیدگی شد اقدامات لازم ابتدایی و فیزیوتراپی در توکیو برای او انجام دادیم و در ادامه پروسه درمان، دیروز از ناحیه رباط صلیبی زانوی پای چپ، توسط دکتر سهراب کیهانی تحت عمل جراحی قرار گرفت.

دکتر اردیبهشت ادامه داد: این مهم با حمایت کامل فدراسیون پزشکی ورزشی انجام شد و در این رابطه ساعتی پیش دکتر مرادی شهپر، رئیس کمیته درمان فدراسیون به نمایندگی از دکتر نوروزی ریاست فدراسیون بر بالین خانم عباسعلی حضور یافت و از نزدیک در جریان روند درمان این ورزشکار افتخارآفرین قرار گرفت.

دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی یادآور شد:خوشبختانه عمل جراحی موفقیت آمیز بوده و این ملی پوش کاراته امروز از بیمارستان مرخص می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.