دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۰

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی:

برنامه ریزی برای آماده سازی کاروان اعزامی به هانگژو انجام شده است

دوومیدانی

دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی از برنامه ریزی این فدراسیون برای ارائه خدمات کامل پزشکی ورزشی در راه آماده سازی کاروان اعزامی ورزش کشورمان به بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر نوروزی در دیدار با هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی که در محل این فدراسیون برگزار شد، با اشاره به نقش و جایگاه ورزش های پایه و پرمدال در ارتقای جایگاه بین المللی ورزش کشورمان، تصریح کرد: فدراسیون پزشکی ورزشی هرچند در زمره فدراسیون های مدال آور نیست، اما همواره تلاش کرده ایم به بهترین شکل در مدال آوری های ورزش کشور ایفای نقش نماییم.

وی افزود: در این راستا با توجه به اهمیت بازی های آسیایی ۲۰۲۲ برنامه ریزی لازم برای ارائه خدمات مختلف درمانی، آموزشی، معاینه، ضد دوپینگ و... برای کاروان اعزامی کشورمان به این رویداد به عمل آمده است و امیدواریم مجموعه ورزش کشور از جمله فدراسیون دوومیدانی در هانگژو خوش بدرخشد.

در این دیدار هاشم صیامی، رئیس فدراسیون دوومیدانی نیز ابراز امیدواری کرد که تعاملات موجود میان این فدراسیون و فدراسیون پزشکی ورزشی روز به روز توسعه یابد

یادآور می شود، ورزش ایران در ۲۶ رشته ورزشی دوومیدانی، بسکتبال، بوکس، شمشیربازی، والیبال، تیراندازی، قایقرانی، وزنهبرداری، کشتی، تکواندو، کاراته، کوراش، ووشو، ورزش های صعودی، کبدی، اسکیت، تیراندازی باکمان، فوتبال، هندبال، شنا-شیرجه-واترپلو، ژیمناستیک، دوچرخه سواری، شطرنج، بازیهای الکترونیک، سپک تاکرا و تنیس روی میز در بازی های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو حدود ۷ ماه دیگر شرکت خواهد کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.