دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۳

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس منصوب شد

صفرپور

طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان حیدر صفرپور به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، با حکم سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان حیدر صفرپور به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس منصوب شد.
در حکم سجادی خطاب به صفرپور آمده است : نظر به تعهد و تخصص جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاونت امور حقوقی مجلس و استان‌ها به موجب این حکم به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس منصوب می شوید.
انتظار دارم با بهره گیری از ظرفیتهای موجود در استان تلاش و تعامل سازنده با مدیران کارکنان پیشکسوتان و ورزشکاران صاحب نظران عرصه فرهنگی و جوانان در راستای سیاست ها و تحقق اهداف دولت مردمی و انقلابی و برنامه‌های وزارتخانه نسبت به اجرای امور توجه جدی معمول دارید.
با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از رهنمود ها و منویات مقام معظم رهبری با ساماندهی و بسیج منابع و امکانات ایجاد بستر مناسب برای خدمت رسانی صادقانه و متناسب با شأن والای مردم شریف استان و فراهم نمودن نشاط و خودباوری در خانواده بزرگ ورزش و جوانان در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
در ضمن اختیارات موضوع مواد ۵۲ و ۵۳ قانون محاسبات عمومی با رعایت کامل قوانین و مقررات به جنابعالی تفویض می گردد
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل سابق و سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان استان فارس عصر امروز با حضور دکتر بنیامین شکوه فر معاون حقوقی، مجلس و امور استان ها، خسرو قمری مدیرکل امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان فارس در محل سالن آموزش پایگاه قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.