چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۱

/نشست مشترک روسای فدراسیون های ورزشی/

پولادگر: اساسنامه جدید فرصت خوبی برای همه فدراسیون‌ها ایجاد کرده است

نشست مشترک

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای گفت: اساسنامه جدید فرصت خوبی را برای همه فدراسیون ها ایجاد کرده و باید در هیات رییسه‌ها بهترین تصمیم گرفته شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدمحمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در جلسه مشترک روسای فدراسیون‌های ورزشی با اشاره به برگزاری مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام اظهار داشت: حضور دو گوهر ارزشمند در وزارت ورزش و جوانان باعث افتخار جامعه ورزش است و خوشحالیم که با همدلی همه مجموعه، خاکسپاری این دو شهید به خوبی برگزار شد.

وی همچنین درخصوص انتخابش به عنوان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای افزود: تشکر می کنم از دکتر سجادی که به بنده اطمینان کردند. سعی و تلاش خود را انجام خواهم داد که درخدمت همه فدراسیون ها باشم و به عنوان نماینده همه فدراسیون ها سعی می‌کنیم در عرصه قهرمانی اهداف عالی انقلاب و نظام را محقق کنیم.

پولادگر خاطرنشان کرد: سه خط قرمز در حوزه کاری برای خودم قائل هستم. اولین خط قرمز ما شبهه مالی است و هرچه در حوزه قهرمانی هزینه کنیم قطعا بازخورد خوبی خواهیم گرفت. دیگر خط قرمز ما درنظر نگرفتن شئونات اسلامی است و باید همچون گذشته اخلاقیات در صدر باشد. دیگر خط قرمز من در کار دروغ است. چون دروغ آغازگر همه مشکلات است.

وی ادامه داد: ۱۰ فدراسیون در آستانه اتمام ریاست بودند که در این راستا چند انتخابات برگزار شد. تبریک می‌گوییم خدمت دوستانی که مجددا توانستند رای اکثریت مجمع را کسب کنند. این آمادگی در معاونت قهرمانی است که به همه فدراسیون ها کمک کنیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای گفت: اساسنامه جدید فرصت خوبی را برای همه فدراسیون ها ایجاد کرده و باید در هیات رییسه‌ها بهترین تصمیم گرفته شود. تلاش می‌کنیم که انتخابات دیگر فدراسیون‌ها را در موعد مقرر برگزار کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.