جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶

ایفای نقش در شب پیروزی ملی فوتبال در ورزشگاه آزادی؛

دکتر اردیبهشت: ۱۵۰ ناظر سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی بر اجرای پروتکل ها نظارت داشتند

ناظران

تیم ملی فوتبال کشورمان در شرایطی پنج شنبه شب در ورزشگاه آزادی جشن صعود به جام جهانی برپا کرد که ۱۵۰ نفر از ناظران سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی(خانم و آقا) حضور پررنگی در این رویداد داشتند.

به گزارش پاشگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر سید اشکان اردیبهشت، دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی ضمن تبریک صعود مقتدرانه تیم ملی فوتبال به جام جهانی قطر، اظهار کرد: فدراسیون پزشکی ورزشی همواره تلاش می کند بهترین خدمات را به جامعه ورزش کشور ارائه نماید و یکی از مهمترین محورهای ارائه این خدمات بویژه در دوران کرونا، توسط کمیته پوشش پزشکی مسابقات صورت می گیرد و همکاران ما در این بخش تا سرحد توان جهت ارائه خدمت به جامعه ورزش تلاش می کنند.

وی افزود: همچون دیگر رویدادهای ورزشی بین المللی، کشوری و ملی کمیته پوشش پزشکی مسابقات فدراسیون پزشکی ورزشی برنامه ریزی لازم را برای پوشش پزشکی و نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و عراق به عمل آورد.

دکتر اردیبهشت ادامه داد: در این راستا با هماهنگی های صورت گرفته پس از برگزاری جلسه هماهنگی با حضور دکتر امین روزی و دکتر تورج ملک محمدی در ستاد پزشکی ورزشی آزادی ، ۱۵۰ ناظر سلامت فدراسیون پزشکی ورزشی، ساعاتی پیش از آغاز مسابقه در بخش های مختلف ورزشگاه آزادی( داخل استادیوم ۱۰۰ هزار نفری و بیرون محوطه استادیوم) حضور یافتند و نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی نظارت لازم را به عمل آوردند.

دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی خاطرنشان کرد: با وجود شرایط جوی و بارندگی، همکارانمان تا سرحد توان در این زمینه تلاش نمودند و خوشبختانه این مهم از چشم نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز دور نماند.

دکتر اردیبهشت در پایان بار دیگر صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی را به عموم مردم کشورمان تبریک وتهنیت گفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.