دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۷

آغاز ثبت نام دوره ماساژ ورزشی در هیات پزشکی ورزشی یزد

ماساژورزشی

ثبت نام دوره ماساژ ورزشی در محل هیات پزشکی ورزشی استان یزد انجام می شود.

به گزارش دفتر هیات پزشکی ورزشی استان یزد پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، ثبت نام این دوره  از تاریخ ۲۵ /۰۱ لغایت ۰۲/۲۲  در محل هیات پزکشی ورزشی استان انجام می شود.

این دوره با همکاری فدراسیون پزشکی ورزشی خردادماه امسال به مدت ۵۰ ساعت و به دو صورت تئوری و عملی برگزار خواهد شد که شرکت کنندگان پس از موفقیت در آزمون پایان دوره باید ۵۰ ساعت کارورزی را نیز بگذرانند تا موفق به اخذ گواهینامه معتبر پایان دوره شوند. .

بعد از پایان دوره دانش پذیران با مهارت های مقدماتی ماساژ ورزشی آشنا شده و توانایی انجام ماساژ برای ورزشکاران را زیر نظر پزشک یا فیزیوتراپیست را خواهند داشت و از آگاهی کامل نسبت به موارد کاربرد و منع ماساژ  برخوردار می باشند. دانش پذیران همچنین با آناتومی تنه و اندام ها، فیزیولوژی عصبی- عضلانی و سیستم گردش خون آشنا شده و نحوه برخورد اولیه با آسیبهای ورزشی و فوریتهای پیش بیمارستانی پزشکی راآموزش خواهند دید.

شرایط تبت نام در این دوره بدین شرح می باشد:

دارابودن حداقل مدرک تحصیلی کارشناس تربیت بدنی، پرستاری، پیراپزشکی(هوشبری، تکنسین اتاق عمل، تکنسین فوریت های پزشکی و ...)

در صورتیکه داوطلب در رشته دیگری تحصیل نموده باشد با دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم متوسطه و دو سال سابقه کار ماساژ به صورت رسمی و مستند بنا بر تشخیص کمیته آموزش قادر به ثبت نام در دوره ماساژ ورزشی خواهد بود

دارندگان مدارک غیر مرتبط باید حداقل ۲۰ ساعت پیش نیاز آموزشی را با موفقیت در امتحان پایان دوره طی نمایند.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام با شماره تماس ۰۳۵۳۶۲۷۵۰۰۸ تماس بگیرند و یا به هیات پزشکی ورزشی  واقع در بلوار طالقانی کوچه حنا مجموعه ورزشی پاکنژاد کلینیک هیأت پزشکی ورزشی استان یزد مراجعه نمایند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.