چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۹

برنامه واکسیناسیون کرونا در شیراز،؛ چهارشنبه ۱۵ تیر

واکسن

آخرین برنامه کاری مراکز واکسیناسیون علیه کروناویروس شیراز، مربوط به چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱ اعلام شد.

 به گزارش دفتر استان فارس پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، بر اساس اعلام کمیته واکسیناسیون علیه کروناویروس در دانشگاه؛ نام، نشانی و ساعات فعالیت مراکز واکسیناسیون کرونا در شیراز، بر اساس جدول زیر است.
در راستای تحقق شعار «هر محله_یک پایگاه واکسیناسیون» مردم شهر شیراز می‌توانند برای دریافت واکسن به مراکز خدمات جامع سلامت زیر و یا پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون، بر اساس جدول زیر مراجعه کنند.

گروه سنی ۵ تا ۱۸ سال می‌توانند با مراجعه به مراکز واکسیناسیون، یکی از واکسن‌های «پاستوکووک» یا «سینوفارم» را به عنوان دُز اول دریافت کنند و پس از گذشت ۲۸ روز جهت تزریق نوبت دوم با همین واکسن مراجعه کنند.
افراد بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود یکی از واکسن‌های «سینوفارم، برکت یا بهارات» دریافت کرده اند و ۳ ماه از دریافت نوبت دوم واکسن آن‌ها گذشته است، می‌توانند برای نوبت سوم، واکسن «سینوفارم، برکت یا بهارات، آسترازنکا یا اسپایکوژن و یا کووپارس» را دریافت کنند.
افراد بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود واکسن «پاستوکووک» دریافت کرده اند و ۲۸ روز از دریافت نوبت دوم واکسن آن‌ها گذشته است، میبایست برای نوبت سوم، واکسن «پاستوکووک پلاس» را دریافت کنند.
افراد بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود واکسن «اسپوتنیک» دریافت کرده اند و ۳ ماه از دریافت نوبت دوم واکسن آن‌ها گذشته است، می‌توانند برای نوبت سوم، واکسن «اسپایکوژن یا آسترازنکا و یا کووپارس» را دریافت کنند.
افراد بالای ۱۸ سال که در نوبت اول و دوم خود واکسن «آسترازنکا» دریافت کرده اند و ۳ ماه از دریافت نوبت دوم واکسن آن‌ها گذشته است، می‌توانند برای نوبت سوم، واکسن «آسترازنکا، اسپوتنیک لایت یا اسپایکوژن و یا کووپارس» را دریافت کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.