شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴

همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش؛

چهارمین طرح سراسری ایستگاه رایگان تندرستی برگزار می شود

اردیبهشت

دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی از اجرای چهارمین طرح سراسری ایستگاه رایگان تندرستی توسط این فدراسیون همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر سید اشکان اردیبهشت اظهار کرد: با توجه به اینکه رسالت فدراسیون پزشکی ورزشی پشتیبانی از ورزش قهرمانی و سلامت همگانی است، وظیفه خود می دانیم در کنار ارائه خدمات به جامعه ورزش قهرمانی موضوع سلامت عمومی را نیز از طریق ترویج ورزش همگانی پیگیری نماییم. در این راستا و مطابق سنوات گذشته اجرای طرح سراسری ایستگاه رایگان تندرستی را به منظور ارائه خدمات رایگان به عموم مردم و ورزشکاران حوزه ورزش همگانی در دستور کار قرار دادیم.

وی افزود: در این راستا روز ۲۶ مهرماه همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش این طرح برای چهارمین بار در سراسر کشور توسط ستاد مرکزی و هیات های استانی فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار می شود و طی آن خدماتی همچون کنترل فشار خون، تست قند خون، مشاوره پزشکی ورزشی و... در جهت تشویق عموم مردم به ورزش همگانی اجرا می شود.

دکتر اردیبهشت خاطرنشان کرد: در کنار اجرای این طرح هیات های استانی پزشکی ورزشی با هماهنگی ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و همکاری هیات های ورزشی ویژه برنامه هایی را تدارک دیده اند که در این هفته عملیاتی می کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.