چهارشنبه ۷ تیر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۱

دکتر قادری رئیس هیأت پزشکی ورزشی کرمانشاه شد

قادري

‎مجمع انتخاباتی هیات پزشکی ورزشی استان کرمانشاه با حضور دکتر سید اشکان اردیبهشت دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی،منوچهر حاتمی مدیر کل ورزش و جوانان و اعضای مجمع برگزار و دکتر امید قادری با کسب حداکثر آرا به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.

به گزارش دفتر کرمانشاه پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران؛ دکتر قادری بعد از ارائه برنامه های پیشنهادی، ١٧ رأی کسب کرد و به عنوان رئیس این هیأت به مدت ۴ سال انتخاب شد.
همچنین دکتر نازنین آرین به‌عنوان نائب رئیس، قباد بیگلری خزانه دار، دکتر تورج خدیری، فیزیوتراپیست نگین قربانی و زینب خادمی به عنوان ‌ اعضای هیئت‌رئیسه پزشکی ورزشی استان کرمانشاه انتخاب شدند.
دکتر اردیبهشت دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی و ناصر اشکانی مسوول کمیته امور استانها در این مجمع با اهدای لوح تقدیر به منوچهر حاتمی مدیرکل ورزش و جوانان از حمایتهای این اداره کل از جامعه پزشکی ورزشی و به ویژه در امر توسعه زیرساخت های درمانی و توانبخشی و تحقق برنامه های توسعه ای پزشکی ورزشی تشکر و قدردانی کرد.

یادآور می شود،دکتر امید قادری دارای سوابق ارزنده مدیریتی در دستگاه‌های اجرایی ،اجتماعی و درمانی است و در چهار سال گذشته نیز مسوولیت این هیات را بر عهده داشته است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.