شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹

در دیدار دکتر محمد صادقی و سرهنگ محمد رضا اصلاحی صورت گرفت؛

بررسی راه های توسعه و همکاری های دوجانبه هیأت پزشکی و بسیج ورزشکاران

بررسی راه های توسعه و همکاری های دوجانبه هیأت پزشکی و بسیج ورزشکاران

سرهنگ محمد رضا اصلاحی رئیس بسیج ورزشکاران با حضور در هیأت پزشکی ورزشی استان گیلان، در خصوص توسعه همکاری های دوجانبه به بحث و تعامل نظر پرداخت.

 به گزارش دفتر استان گیلان پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در نشستی که  با حضور دکتر محمد صادقی ریاست و سید ابوالفضل عباسی خزانه دار  هیأت پزشکی ورزشی و سرهنگ محمد رضا اصلاحی  مسئول بسیج ورزشکاران در دفتر هیأت پزشکی ورزشی استان برگزار شد، دکتر محمد صادقی با اشاره به خدمات مختلف هیأت به ورزشکاران استان از جمله : خدمات آموزشی – درمانی و فیزیوتراپی،حرکات اصلاحی،دندانپزشکی،صدور گواهی سلامت آمادگی این هیأت جهت همکاری بیشتر با بسیج ورزشکاران در تمامی این زمینه ها را اعلام کرد.

در ادامه سرهنگ محمد رضا اصلاحی ضمن تشکر از هیأت پزشکی ورزشی استان در ارائه خدمات به ورزشکاران بسیجی، خواستار تداوم و ادامه این همکاری به خصوص در زمینه های آموزشی و خدمات درمانی شد.

 همچنین  مقرر گردید ورزشکاران با ارائه کارت عضویت بسیج و کارت عضویت کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی، از خدمات هیأت پزشکی ورزشی از خدمات ویژه ای برخوردار شوند.

در پایان این نشست از بخش های مختلف هیات پزشکی ورزشی بازدید به عمل آوردند و  طی گفت وگو با کارکنان هیات و همچنین ورزشکاران، در جریان روند ارائه خدمات در این هیات قرار گرفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.