یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۸

سید محمد پولادگر در مجمع عمومی فدراسیون تاکید کرد:

با خدمات فدراسیون پزشکی ورزشی ورزشکارانمان با اعتماد به نفس و آرامش خاطر به هانگژو خواهند رفت

پولادگر

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به در پیش بودن بازی های آسیایی هانگژو، اوج عملکرد فدراسیون پزشکی ورزشی را در این بازی ها و بازی های المپیک دانست و به تمجید خدمات ارائه شده پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، سید محمد پولادگر در مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون پزشکی ورزشی که به صورت وبینار برگزار شد،ضمن قدردانی از خدمات ارائه شده این فدراسیون، اظهار کرد: فعالیت‌های این فدراسیون از جمله فعالیت‌هایی است که همه فدراسیون های ورزشی ما از آن منتفع می شود و برنامه ریزیی و تدابیری که در حوزه های مختلف با فعالیت این فدراسیون صورت می گیرد، کمک حال همه فدراسیون های دیگر است.

وی افزود: یکی از مواردی که خیلی برای خودم بسیار مهم است و اگر از فدراسیون ها هم بپرسید به آن اشاره می‌کنند، دو رویداد بزرگ ورزشی المپیک و  بازی های آسیایی است که بازی های آسیایی از یک ماه دیگر در هانگژو آغاز می شود. خدماتی که این فدراسیون در این دو رویداد برای قهرمانانی که عصاره قهرمانی ما هستند و با طی مسیر سخت و دشوار موفق به حضور در این رویداد می‌شوند، بسیار خدمات ارزشمندی است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به خدمات فدراسیون پزشکی ورزشی در بازی های المپیک توکیو، افزود: المپیک توکیو یک تجربه تازه و ویژه ویروس کرونا بود، خیلی خاص برگزار شد، می‌دیدم که چگونه همه روزه طبق پروتکل میزبان همه ورزشکاران و همه کسانی که در دهکده حضور داشتند و بعد از آن که من پارالمپبک بودم و یک تجربه بیرون از دهکده داشتم آنجا نیز همین شرایط سخت بود و همه بایستی که نمونه گیری می‌شدند و در یک ساعت به محل تعیین شده می‌بردند. برای همه ورزسکاران در دهکده این زحمت را دوستان فدراسیون پزشکی ورزشی می کشیدند و ما که بیرون بودیم و خودمان باید انجام می‌دادیم فهمیدیم که چقدر کار سختی است. چون اگر یک روز نمونه گیری انجام نمی‌شد، بلافاصله به سیستم نگاه می‌کردند و اجازه ورود در هیچ کدام از گیت‌ها داده نمی‌شد.

پولادگر ادامه داد: خیلی شرایط خاص و سختی بود و الحق و الانصاف فدراسیون پزشکی ورزشی در آنجا بیشترین کمک را به همه اعضای کاروان کردند، چه در المپیک و چه در پاراالمپیک. یکی از خدمات ویژه‌ای و کمک‌های خاصی که ابن فدراسیون در این دو رویداد خاص دارد همین ارائه خدمات پزشکی است که در بعضی جاها بسیار تاثیرگذار و تعیین کننده است. شاید خیلی ها متوجه نشوند که یک ورزشکار در حد المپیک چگونه بعد از  یک آسیب دیدگی شدید که حتی باعث تصمیم به کناره‌گیری برای برخی می‌شود، فدراسیون پزشکی ورزشی شرایطی را ایجاد می کند که باز هم بتوانند در یک میدان بزرگ و حساس مانند بازی های المپیک مجددا حصور پیدا کنند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: فقط پزشکی هم نیست، حوزه های دیگر هم زحمت می‌کشند تا یک قهرمان فارغ از هرگونه مشکل و گرفتاری بیاید و با آسودگی خاطر در یک میدان رقابتی حاضر شده و عنوانی به دست آورد.

سید محمد پولادگر در ادامه با اشاره به صنعت بیمه و اهمیت تنوع خدمات بیمه ای ، تصریح کرد: خدماتی که در کشورمان به ورزشکاران ارائه می شود، خدمات ممتازی است، اما باز هم باید این خدمات را افزایش دهیم و به جوانانمان کمک کنیم که در این میدان رشد کنند و بتوانند پا روی سکوهای قهرمانی بگذارند که ثمره آن شادابی و نشاط و افزایش غرور ملی در سطح جامعه است. باز هم از زحمات همه دوستان سپاسگزارم و آرزوی موفقیت می‌کنم برای فدراسیون در مامویت خاص پیش رو که بازی های آسیایی و پاراآسیایی است. با خدماتی که این فدراسیون ارائه می‌کند می‌دانم که بچه‌ها امیدوار و با آرامش خاطر و اعتماد به نفس بیشتری در رقابت‌ها شرکت می‌کنند و مدالهای ارزشمندی کسب خواهند کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.