چهارشنبه ۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۲

/ویژه برنامه های هفته تربیت بدنی و ورزش/

اهدای خون جامعه ورزش و جوانان گیلان

پویش اهدای خون ورزشکاران

به گزارش پایگاه تحلیلی پزشکی ورزشی گیلان، رئیس هیات پزشکی ورزشی و روسای هیات های ورزشی به همراه جمعی از قهرمانان و ورزشکاران استان در مراکز اهدای خون حضور یافته و با اهدای خون خود زندگی و نشاط را به بیماران بخشیدند.
دکتر بابک پاکدل مدیرکل انتقال خون استان گیلان ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: قهرمانان و ورزشکاران الگوی جامعه هستند که با حضور در تمامی میادین پیام آور جوانمردی، صلح و دوستی، شادی و سلامتی، گذشت و فداکاری و کمک به همنوع می باشند.
دکتر بابک پاکدل از تمامی قهرمانان، پهلوانان و ورزشکاران که همیشه ایام، یار و یاور انتقال خون بوده اند تشکر کرد و افزود: قهرمانان، پهلوانان و ورزشکاران هیئت های ورزشی استان و شهرستانها، سفیران سلامتی، نشاط و حامیان انتقال خون هستند و امید داریم همچنان انتقال خون را برای تامین خون مورد نیاز بیماران و بخشیدن زندگی یاری رسانند.
دکتر صادقی رئیس هیات پزشکی ورزشی استان گیلان نیز در حاشیه این حرکت انسان دوستانه، اظهار کرد: پهلوانان، قهرمانان و ورزشکاران با اهدای خون خود گام بزرگ و انساندوستانه ای برای کمک به همنوعان برداشتند و در پی این حرکت نیکوکارانه قهرمانان و ورزشکاران تلاش خواهیم کرد با همکاری هیات های ورزشی به صورت برنامه ریزی شده و به صورت مستمر در امر اهدای خون مشارکت کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.