چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۹

وادا شعار روز جهانی مبارزه با دوپینگ را اعلام کرد:

"جهان متحد برای ورزش پاک"

1

 وادا شعار روز ۱۹ آوریل مصادف با ۳۱ فروردین (روز جهانی مبارزه با دوپینگ)  امسال را "جهان متحد برای ورزش پاک" نامگذاری کرده است .

ویتولد بانکا رییس وادا، با دعوت از جامعه جهانی ورزش در این خصوص گفت : وادا امسال مفتخر است که بیست و پنجمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد. آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ در سال ۱۹۹۹ که به دلیل فوریت برای مقابله با مشکل دوپینگ در ورزش تاسیس شد و جنبش جهانی مشترک برای ورزش پاک را فعال کرد. توسعه سیستم جهانی مبارزه با دوپینگ همیشه یک تلاش تیمی واقعی بوده و خواهد بود. ما راه درازی را با هم پیموده‌ایم و باید برای ارتقا ورزشکاران در سرتاسر جهان بیشتر پیش برویم.

وی در ادامه افزود:من مفتخرم که بگویم امسال دهمین سالگرد کمپین Play True Day است که از کنفرانس آموزشی به میزبانی اتحادیه ورزش آمریکای جنوبی شروع شد. در سال گذشته، حدود ۲۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان در این کمپین شرکت کردند که این نشان از اهمیت موضوع برای جامعه جهانی است.

نحوه شرکت کردن در این کمپین :

برای حضور در کمپین « جهان متحد برای ورزش پاک » شما می توانید در  روز ۱۹ آوریل (۳۱ اردیبهشت) با به اشتراک گذاری  OnePlayTrueTeam#و استفاده از نمادهای استانداردی که وادا برای این موضوع طراحی کرده در این کمپین شرکت نمایید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.