همه‌ی خبرهای امروز
 • علی آقا میرزایی(قایقرانی) ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۱۶:۱۳

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  علی آقا میرزایی(قایقرانی)

  علی آقا میرزایی متولد ۱۳۷۱ در بندرانزلی است که در رشته کایاک یک نفره ۱۰۰۰ متر مردان در المپیک به میدان خواهد رفت. وی توانسته در بازی های آسیایی اینچئون ۲۰۱۴ در رشته کایاک دو نفره ۱۰۰۰ متر مدال نقره و در ۲۰۱۸ جاکارتا در رشته کایاک چهار نفره ۵۰۰ متر مدال برنز را کسب کند و در مسابقات قهرمانی آسیا جوانان و بزرگسالان موفق به کسب مدال طلا در سال ۲۰۰۹، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۵ شده است و در سال ۲۰۱۳ موفق شد ۲ مدال نقره را در ازبکستان کسب کند و در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ نیز موفق به کسب مدال برنز شده است.

 • نازنین ملایی ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۱۶:۱۰

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  نازنین ملایی(قایقرانی)

  نازنین ملایی متولد ۱۳۷۰ در بندرانزلی است و نماینده ایران در رشته روئینگ به شمار می رود. وی در رقابت های قهرمانی آسیا لوآن ۲۰۱۳ مدال نقره روئینگ چهار نفره را به دست آورده و در بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ و اینچئون ۲۰۱۴ به ترتیب موفق به کسب مدال نقره و برنز سبک وزن چهار نفره دوپارو شده است.

 • فرزانه فصیحی(دوومیدانی) ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۱۶:۰۷

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  فرزانه فصیحی(دوومیدانی)

  فرزانه فصیحی متولد ۱۳۷۱ در اصفهان، تنها زن ایرانی شرکت کننده در رشته دو و میدانی المپیک توکیو است که در رقابت های ۶۰ متر قهرمانی داخل سالن آسیا دوحه ۲۰۱۶ مدال نقره و در تهران ۲۰۱۸ مدال برنز به دست آورده است. او در توکیو در ماده ۱۰۰ متر مسابقه می دهد.

 • احسان حدادی ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۱۶:۰۴

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  احسان حدادی(دوومیدانی)

  احسان حدادی، متولد ۱۳۶۳ در تهران است و توانسته است در رقابت های المپیک ۲۰۰۸ پکن، ۲۰۱۲ لندن و ۲۰۱۶ ریو شرکت کند و افتخار کسب مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ را در کارنامه دارد. این ورزشکار در مرحله مقدماتی المپیک ۲۰۰۸ پکن هفدهم شد و به فینال نرسید و همچنین در المپیک ۲۰۱۶ ریو و در مرحله مقدماتی بیست و چهارم شد و به فینال نرسید. از دیگر افتخارات وی می توان به کسب مدال برنز مسابقات جهانی ۲۰۱۱، کسب مدال طلا در چهار دوره بازی های آسیایی دوحه ۲۰۰۶، گوانگجو ۲۰۱۰، اینچئون ۲۰۱۴ و جاکارتا ۲۰۱۸ اشاره کرد. علاوه بر این وی موفق شده است در رقابت های قهرمانی آسیا اینچئون ۲۰۰۵، آلمان ۲۰۰۷، گوانگجو ۲۰۰۹، کوبه ۲۰۱۱، بوبانسور ۲۰۱۷ و دوحه ۲۰۱۹ به مدال طلا دست یابد. حدادی در جام قاره آتن ۲۰۰۶ و اسپلیت ۲۰۱۰ به ترتیب موفق به کسب مدال نقره و برنز شده است.

 • مهدی پیرجهان(دوومیدانی) ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۱۵:۵۶

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  مهدی پیرجهان(دوومیدانی)

  مهدی پیرجهان متولد سال ۱۳۷۸ در تبریز است و طلای مسابقات بین‌المللی تهران، طلای مسابقات جام کازانُف آلماتی قزاقستان و مدال برنز تور قاره ای جهانی جمهوری چک را در کارنامه دارد.

 • اشکان اردیبهشت ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۱۵:۳۹

  دکتر اردیبهشت در گفت و گو با ایسنا تشریح کرد؛

  آخرین وضعیت تست کرونا و تست دوپینگ ورزشکاران ایرانی در المپیک توکیو

 • فروغی ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۱۵:۳۸

  فروغی: حتی وزن مدال طلا را هم می‌دانستم!

  اولین طلایی کاروان ایران در المپیک توکیو گفت: عکس مدال طلای المپیک را به عنوان پروفایلم قرار داده بودم و حتی می دانم وزن آن چقدر است و در نهایت هم به این مدال رسیدم.

 • غلامرضا نوروزی ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۱۳:۴۷

  پیام تبریک دکتر نوروزی به مدافع سلامت و قهرمان المپیک:

  جواد فروغی یار و یاور ورزش کشور در مقابله با کروناست

 • فروغی ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۱۳:۱۷

  فروغی نخستین طلایی ایران

 • دکتر جهانی ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۱۱:۱۷

  در گفتگوی زنده رادیویی با دکتر جمشید جهانی مطرح شد

  تشریح فعالیت های هیات پزشکی ورزشی فارس در موج پنجم کرونا

 • هیات ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۱۱:۰۷

  دوم مرداد " روز فیزیوتراپی" مبارک دوم مرداد را به مناسبت اینکه در چنین روزی استقلال فیزیوتراپیست های ایرانی برای تاسیس کلینیک فیزیوتراپی توسط وزارت بهداشت به رسمیت شناخته شد، روز فیزیوتراپی نامیدند.

 • درود ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۱۰:۳۸

  ارزیابی فعالیت‌های هیات پزشکی ورزشی شهرستان درود

  رئیس هیات پزشکی ورزشی استان لرستان با حضور در مجموعه پزشکی ورزشی شهرستان درود به ارزیابی روند فعالیتهای این هیات پرداخت.

 • فیزیوتراپ ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۱۰:۲۵

  روز فیزیوتراپ را خدمت همکاران فیزیوتراپیست تبریک عرض می نماییم

 • کارگاه کنزیوتیپ ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۰۹:۴۲

  هیات پزشکی ورزشی استان خوزستان برگزار می کند

  کارگاه آموزشی کنزیوتیپ

  هیات پزشکی و ورزشی استان خوزستان درنظر دارد کارگاه آموزشی کنزیوتیپ را در روز چهارشبه 6 مرداد ماه از ساعت11:30 الی 15 برگزار کند.

 • خراسان رضوی ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۰۸:۳۸

  تِلــــــــیک تِلــــــــیک قسمت بیست و چهارم

  علت بعضی از سر دردها

 • توکیو ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۰۲:۰۷

  برنامه امروز رقابت ورزشکاران کشورمان در المپیک توکیو

 • حسن تفتیان( دوومیدانی) ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۰۱:۰۳

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  حسن تفتیان( دوومیدانی)

  حسن تفتیان متولد سال ۱۳۷۲ در تربت حیدریه است و رکورددار دو ۱۰۰ متر ایران با زمان ۱۰.۰۳ ثانیه به شمار می رود. وی توانسته مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۷، مدال طلای مسابقات دو و میدانی داخل سالن آسیا دوحه ۲۰۱۶ و تهران ۲۰۱۸ را به دست آورد و در عین حال به مدال طلای بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد ۲۰۱۷ دست یابد. گفتنی است وی در دور مقدماتی ۱۰۰ متر المپیک ریو با ثبت زمان ۱۰.۱۷ در گروه خود سوم شد و به‌عنوان بهترین‌های رده سوم در گروه‌های هشت‌گانه برای اولین بار در تاریخ ایران به نیمه‌نهایی المپیک صعود کرد و در مرحله نیمه نهایی هشتم شد و موفق نشد به فینال برسد.

 • سعید صفرزاده( دوچرخه سواری) ۱۴۰۰-۰۵-۰۲ ۰۰:۱۷

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  سعید صفرزاده( دوچرخه سواری)

  سعید صفرزاده تنها سهمیه رشته دوچرخه سواری جاده ایران در رقابت های المپیک توکیو است که در رقابت های جاده انفرادی و تایم تریل مردان مسابقه خواهد داد. وی متولد سال ۱۳۶۴ از تبریز است.

 • میلاد وزیری( تیراندازی) ۱۴۰۰-۰۵-۰۱ ۲۲:۵۷

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  میلاد وزیری( تیراندازی با کمان)

  وی متولد ۱۳۶۷ و اهل تیمورلو از توابع شهرستان آذرشهر است و در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه ‌المپیک تابستانی ۲۰۱۲ در شهر تهران با شکست حریفی از تایلند موفق به کسب سهمیه المپیک، عنوان قهرمانی و نشان طلای مسابقات شد.این ورزشکار که دومین المپیک خود را تجربه می کند، در المپیک ۲۰۱۲ لندن هم حضور داشت که در مرحله یک سی و دوم و دور نخست جدول حذفی شکست خورد و حذف شد.

 • جواد فروغی( تیراندازی) ۱۴۰۰-۰۵-۰۱ ۲۲:۵۳

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  جواد فروغی( تیراندازی)

  جواد فروغی متولد ۱۳۵۸ در دهلران است و در رشته تپانچه بادی ۱۰ متر مردان در المپیک توکیو مسابقه خواهد داد. از جمله افتخارات وی کسب مدال طلای جام جهانی دهلی نو ۲۰۲۱ و مدال طلای مسابقات جام جهانی اوسبیک ۲۰۲۱ در رشته تپانچه بادی ۱۰ متر و نیز کسب دو مدال برنز در مسابقات قهرمانی آسیا دوحه ۲۰۱۹ در رشته تپانچه بادی ۱۰ متر و تپانچه میکس تیمی است.

 • مهیار صداقت ۱۴۰۰-۰۵-۰۱ ۲۲:۳۴

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  مهیار صداقت(تیراندازی)

  مهیار صداقت متولد ۱۳۷۵ در استان تهران و در رشته تفنگ سه وضعیت ۵۰ مردان مسابقه خواهد داد و از جمله افتخارات وی کسب مدال برنز مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ در رشته تفنگ بادی ۱۰ متر تیمی مردان است.

 • هانیه رستمیان( تیراندازی)-پرچمدار کاروان ۱۴۰۰-۰۵-۰۱ ۲۲:۳۰

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  هانیه رستمیان( تیراندازی)-پرچمدار کاروان

  هانیه رستمیان دیگر نماینده ایران در رشته تیراندازی، متولد ۱۳۷۷ در تهران است. وی در رشته تپانچه بادی ۱۰ متر زنان مسابقه خواهد داد.

 • فاطمه کرم زاده( تیراندازی) ۱۴۰۰-۰۵-۰۱ ۲۲:۲۵

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  فاطمه کرم زاده( تیراندازی)

  فاطمه کرم زاده متولد ۱۳۷۷ از بوشهر، به عنوان یکی از نمایندگان ایران در المپیک توکیو از عناوینی نظیر مدال نقره تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر تیمی مسابقات قهرمانی آسیا دوحه ۲۰۱۹ و مدال برنز تفنگ بادی ۱۰ متر تیمی همین مسابقات برخوردار است و در مسابقات المپیک در رشته تپانچه بادی ۱۰ متر زنان شرکت می کند.

 • آرمیتا صادقیان( تیراندازی) ۱۴۰۰-۰۵-۰۱ ۱۹:۴۸

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  آرمیتا صادقیان( تیراندازی)

  آرمینا صادقیان متولد ۱۳۸۰ در ایلام است و سابقه کسب مدال طلا در جام جهانی کرواسی ۲۰۲۱ را در کارنامه دارد. نجمه خدمتی و آرمینا صادقیان در رشته تفنگ بادی ۱۰ متر زنان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به میدان خواهند رفت.

 • نجمه خدمتی ۱۴۰۰-۰۵-۰۱ ۱۹:۴۳

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  نجمه خدمتی( تیراندازی)

  نجمه خدمتی متولد ۱۳۷۵ در بیرجند است و توانسته است تا کنون مدال طلای تیراندازی تفنگ بادی ده متر بانوان در بازی‌های آسیایی اینچئون ۲۰۱۴ را به دست آورد و قبل از آن هم در همان روز، به همراه نرجس امام‌قلی‌نژاد و الهه احمدی موفق به کسب نشان نقره تیمی این مسابقات شد.

 • نیما عالمیان( تنیس روی میز) ۱۴۰۰-۰۵-۰۱ ۱۹:۳۶

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  نیما عالمیان( تنیس روی میز)

  در رشته تنیس روی میز ایران تنها دارای یک نماینده است. نیما عالمیان متولد ۱۳۷۱ در بابل بوده و سابقه حضور در مسابقات جهانی و قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد و یک دوره نیز در المپیک ۲۰۱۶ برزیل شرکت کرده است.

 • ناهید کیانی( تکواندو) ۱۴۰۰-۰۵-۰۱ ۱۹:۳۲

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  ناهید کیانی( تکواندو)

  ناهید کیانی دیگر نماینده ایران در رشته تکواندو به منظور شرکت در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو، متولد سال ۱۳۷۷ از استان اصفهان است و توانسته است تاکنون مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا بزرگسالان فیلیپین ۲۰۱۶، مدال برنز مسابقات دانشجویان جهان چین تایپه ۲۰۱۷، مدال برنز بازی های آسیایی اندونزی ۲۰۱۸، مدال نقره قهرمانی آسیا ویتنام ۲۰۱۸ را به دست آورد.

 • میرهاشم حسینی( تکواندو) ۱۴۰۰-۰۵-۰۱ ۱۹:۰۹

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  میرهاشم حسینی( تکواندو)

  میرهاشم حسینی متولد سال ۱۳۷۷ و اهل میانه است که در وزن چهارم جهانی و دوم المپیکی مسابقه می‌دهد. مدل طلای مسابقات جایزه بزرگ رم ۲۰۱۹ و چیبا ۲۰۱۹ و مدال نقره همین مسابقات در تائویوان سال ۱۰۱۸ و منچستر در سال ۲۰۱۸، مدال طلای مسابقات بازی های آسیایی ۲۰۱۸، مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا مانیل ۲۰۱۹ و کسب مدال طلای مسابقات دانشجویان جهان تایپه ۲۰۱۷ و ناپل ۲۰۱۹ (تیمی و انفرادی) از جمله افتخارات وی در این رشته ورزشی است.

 • آرمین هادی پور(تکواندو) ۱۴۰۰-۰۵-۰۱ ۱۹:۰۲

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  آرمین هادی پور(تکواندو)

  آرمین هادی پور تکواندوکار متولد ۱۳۷۳ و اهل رشت است که در وزن اول، مسابقه می‌دهد. از جمله افتخارات وی می توان به کسب مدل طلای جایزه بزرگ منچستر ۲۰۱۸، مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا مانیل ۲۰۱۶، مدل نقره مسابقات جهانی موجو ۲۰۱۷، مدال نقره جایزه بزرگ لندن ۲۰۱۷، مدال نقره جایزه بزرگ مسکو ۲۰۱۸، مدال نقره جایزه بزرگ چبیا ۲۰۱۸، مدال برنز مسابقات جهانی منچستر ۲۰۱۹، مدال برنز مسابقات جایزه بزرگ صوفیه ۲۰۱۹ و مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا هوشی مین ۲۰۱۸ اشاره کرد. هادی پور همچنین در سه دوره مسابقات دانشجویان جهان در سال های ۲۰۱۵ گوانگجو، ۲۰۱۷ تایپه و ۲۰۱۹ ناپل موفق به کسب مدال طلا شده است.

 • ثریا آقایی( بدمینتون) ۱۴۰۰-۰۵-۰۱ ۱۸:۴۴

  معرفی ورزشکاران کاروان ایران در المپیک توکیو

  ثریا آقایی( بدمینتون)

  ثریا آقایی تنها ورزشکار ایرانی حاضر در رشته بدمینتون است که در مسابقات انفرادی زنان مسابقه خواهد داد. وی متولد سال ۱۳۷۴ و اهل تهران است و حضور در بازی های آسیایی اینچئون (۲۰۱۴) را در کارنامه دارد. از جمله افتخارات وی می توان به کسب مقام های سوم انفرادی در مسابقات بین‌المللی قزاقستان، مقام سوم انفرادی در مسابقات بین‌المللی مغولستان و مقام اول دوبل و مقام سوم انفرادی در مسابقات بین‌المللی عراق اشاره کرد.