چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۱

دکتر نوروزی در مجمع عمومی هیات پزشکی ورزشی استان اردبیل:

۲۵ هیات استانی پزشکی ورزشی صاحب ملک اختصاصی هستند/ باید سال آینده مرکز تخصصی پزشکی ورزشی اردبیل راه اندازی شود/ بازدید، ارزیابی عملکرد و تقویت شهرستان های تابعه بجد در دستور کار قرار دارد

مجمع عمومی سالیانه هیئت پزشکی ورزشی استان اردبیل برگزار شد

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و نایب رئیس کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از تلاش و خدمات همکاران هیات پزشکی ورزشی استان اردبیل بر ضرورت برنامه ریزی برای راه اندازی یک مرکز تخصصی پزشکی ورزشی در این هیات و در راستای سیاست تمرکز زدایی فدراسیون تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر غلامرضا نوروزی در مجمع عمومی سالیانه هیات پزشکی ورزشی اردبیل که صبح امروز(چهارشنبه) در سالن کنفرانس حسین رضازاده برگزار شد، اظهار داشت: خوشبختانه هیات پزشکی ورزشی استان اردبیل از جمله هیات های استانی ما محسوب می شود که با رعایت نظم و انضباط اداری و مالی و ارائه خدمات تخصصی توانسته است رضایت نسبی جامعه ورزش استان را جلب نماید. با این حال هیچ گاه به وضع موجود بسنده نکرده و باید برنامه ریزی ها جهت هرچه بهتر شدن خدمات هیات باشد.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با تاکید بر این نکته که یکی از رویکردهای اصلی این فدراسیون تمرکززدایی است، ادامه داد: در این راستا و در جهت سهولت حال جامعه هدف، هیات های استانی ما باید ضمن دارابودن امکانات تخصصی و بهره گیری از ظرفیت های درون استان، به گونه ای فعالیت کنند که نیازی به ارجاع ورزشکاران آسیب دیده به مرکز وجود نداشته باشد.

وی افزود: خوشبختاانه در حال حاضر ۲۵ هیات استانی پزشکی ورزشی صاحب ملک اختصاصی هستند و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون بایستی شاهد راه اندازی مرکز تخصصی پزشکی ورزشی در سال آینده در اردبیل نیز باشیم.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با تاکید بر اهمیت تعامل این هیات با دیگر هیات های ورزشی مرکز استان یادآور شد: از طرفی نباید از هیات های پزشکی ورزشی شهرستان ها غفلت شود و انتظار این است ضمن بازدیدهای میدانی و ارزیابی عملکرد و تقویت ساختار و زیر ساخت هیات های شهرستانی در جهت بسط هرچه بیشتر خدمات پزشکی ورزشی به اقصی نقاط استان اقدام شود.

یادآور می شود در این مجمع محمد علی پهناور مدیرکل ورزش و جوانان و دکتر کمال نورالله زاده رئیس هیات پزشکی ورزشی استان اردبیل و ناصر اشکانی مسئول کمیته امور استان های فدراسیون پزشکی ورزشی و دیگر اعضای مجمع حضور داشتند،

گزارش تصویری

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.